Igen, majdnem egy évet kellett várni arra, hogy új poszt legyen a blogon. Nyilvánvalóan ez nem ideális. Nem ilyen időnként szeretnék jelentkezni, de az élet kihívás elé állítja az embert, és néha onnan kell lenyesnie, ahonnan nem akar. Nem is a magyarázkodás helye ez. De remélhetőleg kapok újabb…